STMGFS15243R3-JN1
CoselCosel
STMGFS15243R3-JN1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Φύλλα δεδομένων: STMGFS15243R3-JN1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STMGFS15243R3-JN1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 3.3V 13W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1251 pcs Φύλλο δεδομένων STMGFS15243R3-JN1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Σειρά STMGFS
Ισχύς (Watts) 13W Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Αποδοτικότητα 87% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A