PMA30F-12-T1N
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA30F-12-T1N.pdf2.PMA30F-12-T1N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMA30F-12-T1N
Αριθμός εξαρτήματος PMA30F-12-T1N Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1258 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA30F-12-T1N.pdf2.PMA30F-12-T1N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 78%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMA30F-12-T
PMA30F-12-T
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1106 pcs
Κατεβάστε: PMA30F-12-T.pdf
RFQ
PMA30F-15-J1N
PMA30F-15-J1N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 1185 pcs
Κατεβάστε: PMA30F-15-J1N.pdf
RFQ
PMA30F-15-N
PMA30F-15-N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Κατεβάστε: PMA30F-15-N.pdf
PMA30F-12-T1
PMA30F-12-T1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Κατεβάστε: PMA30F-12-T1.pdf
PMA30F-12
PMA30F-12
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V