PMA15F-3R3-T1N
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA15F-3R3-T1N.pdf2.PMA15F-3R3-T1N.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PMA15F-3R3-T1N Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1519 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA15F-3R3-T1N.pdf2.PMA15F-3R3-T1N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 67%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMA15F-3R3
PMA15F-3R3
Σε απόθεμα: 1765 pcs
Κατεβάστε: PMA15F-3R3.pdf
RFQ
PMA15F-3R3-J1N
PMA15F-3R3-J1N
Σε απόθεμα: 1440 pcs
Κατεβάστε: PMA15F-3R3-J1N.pdf
RFQ
PMA15F-3R3-T
PMA15F-3R3-T