PMA100F-48-T1N
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA100F-48-T1N.pdf2.PMA100F-48-T1N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 678 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PMA100F-48-T1N Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 678 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA100F-48-T1N.pdf2.PMA100F-48-T1N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A