PMA100F-3R3-T1N
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA100F-3R3-T1N.pdf2.PMA100F-3R3-T1N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 611 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PMA100F-3R3-T1N Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 611 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA100F-3R3-T1N.pdf2.PMA100F-3R3-T1N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 78%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMA100F-48
PMA100F-48
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 746 pcs
Κατεβάστε: PMA100F-48.pdf
RFQ
PMA100F-3R3-T
PMA100F-3R3-T
Σε απόθεμα: 613 pcs
Κατεβάστε: PMA100F-3R3-T.pdf
RFQ
PMA100F-48-R
PMA100F-48-R
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 670 pcs
Κατεβάστε: PMA100F-48-R.pdf
PMA100F-3R3-TN
PMA100F-3R3-TN
Σε απόθεμα: 638 pcs
Κατεβάστε: PMA100F-3R3-TN.pdf
PMA100F-3R3-T1
PMA100F-3R3-T1