PMA100F-12-J1
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.PMA100F-12-J1.pdf2.PMA100F-12-J1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 758 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PMA100F-12-J1
Αριθμός εξαρτήματος PMA100F-12-J1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 758 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PMA100F-12-J1.pdf2.PMA100F-12-J1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Σειρά PM Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PMA-8
PMA-8
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: PANEL ADAPTER
Σε απόθεμα: 374 pcs
Κατεβάστε: PMA-8.pdf
RFQ
PMA100F-12-T
PMA100F-12-T
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 619 pcs
Κατεβάστε: PMA100F-12-T.pdf
RFQ
PMA-60
PMA-60
Περιγραφή: NEMA 3 PANEL ADAPTER
Σε απόθεμα: 919 pcs
Κατεβάστε: PMA-60.pdf
PMA100F-12
PMA100F-12
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V