PJA300F-36-M
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V 300W
Φύλλα δεδομένων: PJA300F-36-M.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 757 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PJA300F-36-M
Αριθμός εξαρτήματος PJA300F-36-M Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 300W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 757 pcs Φύλλο δεδομένων PJA300F-36-M.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Σειρά PJA Ισχύς (Watts) 302W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Universal Input
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.4A εγκρίσεις CE, cURus
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PJA300F-48-F4
PJA300F-48-F4
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 300W
Σε απόθεμα: 846 pcs
Κατεβάστε: PJA300F-48-F4.pdf
RFQ
PJA300F-36
PJA300F-36