PJA150F-24-N2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 150W
Φύλλα δεδομένων: PJA150F-24-N2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PJA150F-24-N2
Αριθμός εξαρτήματος PJA150F-24-N2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1147 pcs Φύλλο δεδομένων PJA150F-24-N2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Σειρά PJA Ισχύς (Watts) 154W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Universal Input Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.4A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.4A