PJA150F-15-J
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V 150W
Φύλλα δεδομένων: PJA150F-15-J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PJA150F-15-J
Αριθμός εξαρτήματος PJA150F-15-J Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1352 pcs Φύλλο δεδομένων PJA150F-15-J.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Σειρά PJA Ισχύς (Watts) 150W
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Universal Input Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A