PBW50F-15-N1
CoselCosel
PBW50F-15-N1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER +/-15V
Φύλλα δεδομένων: PBW50F-15-N1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBW50F-15-N1
Αριθμός εξαρτήματος PBW50F-15-N1 Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 1012 pcs Φύλλο δεδομένων PBW50F-15-N1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.7A, 2.4A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.7A, 2.4A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBW50F-15-V
PBW50F-15-V
Κατασκευαστές: Cosel
Σε απόθεμα: 1021 pcs
Κατεβάστε: PBW50F-15-V.pdf
RFQ
PBW50F-15-N
PBW50F-15-N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER +/-15V 50W