PBW30F-12-GN
CoselCosel
PBW30F-12-GN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER +/-12V
Φύλλα δεδομένων: PBW30F-12-GN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBW30F-12-GN
Αριθμός εξαρτήματος PBW30F-12-GN Κατασκευαστής Cosel
Διαθέσιμη ποσότητα 1130 pcs Φύλλο δεδομένων PBW30F-12-GN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.3A, 1.7A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.3A, 1.7A