PBA75F-3R3-CN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: PBA75F-3R3-CN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 808 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBA75F-3R3-CN
Αριθμός εξαρτήματος PBA75F-3R3-CN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 808 pcs Φύλλο δεδομένων PBA75F-3R3-CN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 78%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA75F-3R3
PBA75F-3R3