PBA75F-24-JVN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: PBA75F-24-JVN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 891 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBA75F-24-JVN
Αριθμός εξαρτήματος PBA75F-24-JVN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 891 pcs Φύλλο δεδομένων PBA75F-24-JVN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.2A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA75F-24-N
PBA75F-24-N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 75W
Σε απόθεμα: 938 pcs
Κατεβάστε: PBA75F-24-N.pdf
RFQ
PBA75F-24-JN
PBA75F-24-JN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1000 pcs
Κατεβάστε: PBA75F-24-JN.pdf
RFQ
PBA75F-24-J
PBA75F-24-J
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V