PBA75F-15-D13.8N
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: PBA75F-15-D13.8N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA75F-15-D13.8N Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1052 pcs Φύλλο δεδομένων PBA75F-15-D13.8N.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A