PBA50F-24-JVN
CoselCosel
PBA50F-24-JVN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.PBA50F-24-JVN.pdf2.PBA50F-24-JVN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBA50F-24-JVN
Αριθμός εξαρτήματος PBA50F-24-JVN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1119 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PBA50F-24-JVN.pdf2.PBA50F-24-JVN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.2A