PBA50F-15-CN
CoselCosel
PBA50F-15-CN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: 1.PBA50F-15-CN.pdf2.PBA50F-15-CN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 862 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBA50F-15-CN
Αριθμός εξαρτήματος PBA50F-15-CN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 862 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PBA50F-15-CN.pdf2.PBA50F-15-CN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA50F-15-CN1
PBA50F-15-CN1
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 843 pcs
Κατεβάστε: PBA50F-15-CN1.pdf
RFQ
PBA50F-15-C
PBA50F-15-C
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 1024 pcs
Κατεβάστε: PBA50F-15-C.pdf
RFQ
PBA50F-15-D16N
PBA50F-15-D16N
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 928 pcs
Κατεβάστε: PBA50F-15-D16N.pdf
PBA50F-15
PBA50F-15
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 50W