PBA15F-3R3-GN1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: PBA15F-3R3-GN1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA15F-3R3-GN1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1426 pcs Φύλλο δεδομένων PBA15F-3R3-GN1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 68%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA15F-3R3-N1
PBA15F-3R3-N1
Σε απόθεμα: 1762 pcs
Κατεβάστε: PBA15F-3R3-N1.pdf
RFQ
PBA15F-3R3-GN
PBA15F-3R3-GN