PBA15F-24-CN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: PBA15F-24-CN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBA15F-24-CN
Αριθμός εξαρτήματος PBA15F-24-CN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1490 pcs Φύλλο δεδομένων PBA15F-24-CN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 78%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA15F-24-CJN
PBA15F-24-CJN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1705 pcs
Κατεβάστε: PBA15F-24-CJN.pdf
RFQ
PBA15F-24-C
PBA15F-24-C
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V