PBA150F-3R3-CN
CoselCosel
PBA150F-3R3-CN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: PBA150F-3R3-CN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 577 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA150F-3R3-CN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 577 pcs Φύλλο δεδομένων PBA150F-3R3-CN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A
Σχετικά προϊόντα
PBA150F-3R3-GR
PBA150F-3R3-GR
Κατασκευαστές: Cosel
Σε απόθεμα: 673 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-3R3-GR.pdf
RFQ
PBA150F-3R3-CT
PBA150F-3R3-CT
Σε απόθεμα: 592 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-3R3-CT.pdf
RFQ
PBA150F-3R3-C
PBA150F-3R3-C
Σε απόθεμα: 692 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-3R3-C.pdf
PBA150F-3R3-E
PBA150F-3R3-E
Σε απόθεμα: 705 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-3R3-E.pdf
PBA150F-36-TN
PBA150F-36-TN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 677 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-36-TN.pdf
PBA150F-3R3
PBA150F-3R3