PBA150F-36-JVN
CoselCosel
PBA150F-36-JVN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V
Φύλλα δεδομένων: PBA150F-36-JVN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 659 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA150F-36-JVN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 659 pcs Φύλλο δεδομένων PBA150F-36-JVN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.3A
Σχετικά προϊόντα
PBA150F-36-N
PBA150F-36-N
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V 150W
Σε απόθεμα: 785 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-36-N.pdf
RFQ
PBA150F-36-J
PBA150F-36-J
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 693 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-36-J.pdf
RFQ
PBA150F-36-JD39
PBA150F-36-JD39
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 711 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-36-JD39.pdf
PBA150F-36-JR
PBA150F-36-JR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 564 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-36-JR.pdf
PBA150F-36-JV
PBA150F-36-JV
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V