PBA150F-24-GN1
CoselCosel
PBA150F-24-GN1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: PBA150F-24-GN1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 603 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA150F-24-GN1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 603 pcs Φύλλο δεδομένων PBA150F-24-GN1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA150F-24-JN1
PBA150F-24-JN1
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 581 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-24-JN1.pdf
RFQ
PBA150F-24-JR
PBA150F-24-JR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 559 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-24-JR.pdf
RFQ
PBA150F-24-GN
PBA150F-24-GN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 618 pcs
Κατεβάστε: PBA150F-24-GN.pdf
PBA150F-24-G
PBA150F-24-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V