PBA1500T-24-F1
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: PBA1500T-24-F1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 71 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA1500T-24-F1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71 pcs Φύλλο δεδομένων PBA1500T-24-F1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 170 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 10.55" L x 7.01" W x 2.40" H (268.0mm x 178.1mm x 61.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 70A 170 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 70A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PBA1500T-12-G
PBA1500T-12-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 77 pcs
Κατεβάστε: PBA1500T-12-G.pdf
RFQ
PBA1500T-24-CF3
PBA1500T-24-CF3
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 59 pcs
Κατεβάστε: PBA1500T-24-CF3.pdf
RFQ
PBA1500T-24
PBA1500T-24
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V