PBA100F-36-GJN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V
Φύλλα δεδομένων: PBA100F-36-GJN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 808 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA100F-36-GJN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 808 pcs Φύλλο δεδομένων PBA100F-36-GJN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.8A
Σχετικά προϊόντα
PBA100F-36-GTN
PBA100F-36-GTN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 815 pcs
Κατεβάστε: PBA100F-36-GTN.pdf
RFQ
PBA100F-36-G
PBA100F-36-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 752 pcs
Κατεβάστε: PBA100F-36-G.pdf
RFQ
PBA100F-36-JN
PBA100F-36-JN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 778 pcs
Κατεβάστε: PBA100F-36-JN.pdf
PBA100F-36-GJ
PBA100F-36-GJ
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V