PBA100F-15-JD14.1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: PBA100F-15-JD14.1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 720 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBA100F-15-JD14.1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 720 pcs Φύλλο δεδομένων PBA100F-15-JD14.1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm)
Σειρά PB Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 71°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7A
Σχετικά προϊόντα
PBA100F-15-JN
PBA100F-15-JN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 831 pcs
Κατεβάστε: PBA100F-15-JN.pdf
RFQ
PBA100F-15-J
PBA100F-15-J
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V