NBM-30-221
CoselCosel
NBM-30-221 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Φύλλα δεδομένων: 1.NBM-30-221.pdf2.NBM-30-221.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NBM-30-221
Αριθμός εξαρτήματος NBM-30-221 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2589 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NBM-30-221.pdf2.NBM-30-221.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά NBM Αλλα ονόματα 1776-3442
NBM-30-221-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επαγωγή - Συχνότητα - Λειτουργία -
Τύπος φίλτρου Single Phase Ρεύμα 30A