NAP-20-102-DXE
CoselCosel
NAP-20-102-DXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Φύλλα δεδομένων: NAP-20-102-DXE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NAP-20-102-DXE Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2393 pcs Φύλλο δεδομένων NAP-20-102-DXE.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά NAP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ρεύμα 20A Διαμόρφωση Single Stage