NAP-16-222-DXE
CoselCosel
NAP-16-222-DXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN
Φύλλα δεδομένων: 1.NAP-16-222-DXE.pdf2.NAP-16-222-DXE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NAP-16-222-DXE Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NAP-16-222-DXE.pdf2.NAP-16-222-DXE.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά NAP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή -
Συχνότητα - Λειτουργία - Τύπος φίλτρου Single Phase
Ρεύμα 16A Διαμόρφωση Single Stage