NAP-10-222-DXE
CoselCosel
NAP-10-222-DXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 10A DIN
Φύλλα δεδομένων: 1.NAP-10-222-DXE.pdf2.NAP-10-222-DXE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NAP-10-222-DXE Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 10A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3033 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NAP-10-222-DXE.pdf2.NAP-10-222-DXE.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά NAP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ρεύμα 10A Διαμόρφωση Single Stage