NAM-30-000-DXU
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Φύλλα δεδομένων: 1.NAM-30-000-DXU.pdf2.NAM-30-000-DXU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NAM-30-000-DXU Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2536 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NAM-30-000-DXU.pdf2.NAM-30-000-DXU.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά NAM Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Ρεύμα 30A Διαμόρφωση Single Stage