NAH-16-102
CoselCosel
NAH-16-102 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Φύλλα δεδομένων: 1.NAH-16-102.pdf2.NAH-16-102.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NAH-16-102
Αριθμός εξαρτήματος NAH-16-102 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2641 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NAH-16-102.pdf2.NAH-16-102.pdf
Τάση - Ονομαστική DC 250V Τάση με ονομαστική τάση (Φάση προς Γείωση / Ουδέτερο) 250V
Τάση - Ονομαστική AC 250V Στυλ λήξης Terminal Block
Σειρά NAH Αλλα ονόματα 1776-3280
NAH-16-102-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επαγωγή - Συχνότητα - Λειτουργία -
Τύπος φίλτρου Single Phase Ρεύμα 16A