LGA50A-24-Y
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LGA50A-24-Y.pdf2.LGA50A-24-Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LGA50A-24-Y
Αριθμός εξαρτήματος LGA50A-24-Y Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2989 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGA50A-24-Y.pdf2.LGA50A-24-Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Σειρά LG Αλλα ονόματα 1776-3231
LGA50A-24-Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 132 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A εγκρίσεις CE, cURus, TUV