LGA50A-24-S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LGA50A-24-S.pdf2.LGA50A-24-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LGA50A-24-S
Αριθμός εξαρτήματος LGA50A-24-S Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2650 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LGA50A-24-S.pdf2.LGA50A-24-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 132 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Σειρά LG Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 132 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LGA50A-24-SGJ1
LGA50A-24-SGJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 2397 pcs
Κατεβάστε: LGA50A-24-SGJ1.pdf
RFQ
LGA50A-24-SJ1
LGA50A-24-SJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 2642 pcs
Κατεβάστε: LGA50A-24-SJ1.pdf
RFQ
LGA50A-24-J1Y
LGA50A-24-J1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Κατεβάστε: LGA50A-24-J1Y.pdf
LGA50A-24-HSJ1
LGA50A-24-HSJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Κατεβάστε: LGA50A-24-HSJ1.pdf
LGA50A-24-SNJ1
LGA50A-24-SNJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Κατεβάστε: LGA50A-24-SNJ1.pdf
LGA50A-24-HSNJ1
LGA50A-24-HSNJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Κατεβάστε: LGA50A-24-HSNJ1.pdf
LGA50A-24-SNJ1Y
LGA50A-24-SNJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V