LFP240F-24-J1RY
CoselCosel
LFP240F-24-J1RY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFP240F-24-J1RY.pdf2.LFP240F-24-J1RY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 730 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 730 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFP240F-24-J1RY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 730 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFP240F-24-J1RY.pdf2.LFP240F-24-J1RY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 88.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A