LFP100F-48-J1Y
CoselCosel
LFP100F-48-J1Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFP100F-48-J1Y.pdf2.LFP100F-48-J1Y.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFP100F-48-J1Y Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1155 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFP100F-48-J1Y.pdf2.LFP100F-48-J1Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (154.9mm x 62.0mm x 33.0mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A