LFA75F-48-CJ1
CoselCosel
LFA75F-48-CJ1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA75F-48-CJ1.pdf2.LFA75F-48-CJ1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA75F-48-CJ1
Αριθμός εξαρτήματος LFA75F-48-CJ1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1257 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA75F-48-CJ1.pdf2.LFA75F-48-CJ1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 84.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.6A