LFA50F-5-CJ1
CoselCosel
LFA50F-5-CJ1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA50F-5-CJ1.pdf2.LFA50F-5-CJ1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA50F-5-CJ1
Αριθμός εξαρτήματος LFA50F-5-CJ1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1405 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA50F-5-CJ1.pdf2.LFA50F-5-CJ1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 10A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA50F-5
LFA50F-5
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V
Σε απόθεμα: 2292 pcs
Κατεβάστε: LFA50F-5.pdf
RFQ
LFA50F-5-CJ1Y
LFA50F-5-CJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V