LFA50F-48-CJ1
CoselCosel
LFA50F-48-CJ1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA50F-48-CJ1.pdf2.LFA50F-48-CJ1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA50F-48-CJ1
Αριθμός εξαρτήματος LFA50F-48-CJ1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1515 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA50F-48-CJ1.pdf2.LFA50F-48-CJ1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 82.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.1A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA50F-48-GJ1
LFA50F-48-GJ1
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1867 pcs
Κατεβάστε: LFA50F-48-GJ1.pdf
RFQ
LFA50F-3R3-Y
LFA50F-3R3-Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 3.3V
Σε απόθεμα: 1768 pcs
Κατεβάστε: LFA50F-3R3-Y.pdf
RFQ
LFA50F-48-C
LFA50F-48-C
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA50F-48-C.pdf
LFA50F-48-G
LFA50F-48-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA50F-48-G.pdf
LFA50F-3R3-SNJ1Y
LFA50F-3R3-SNJ1Y
Κατεβάστε: LFA50F-3R3-SNJ1Y.pdf
LFA50F-48
LFA50F-48
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 50W