LFA240F-36-GR2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA240F-36-GR2.pdf2.LFA240F-36-GR2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 640 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 640 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA240F-36-GR2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 640 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA240F-36-GR2.pdf2.LFA240F-36-GR2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.7A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA240F-36-GJ1
LFA240F-36-GJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 691 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-36-GJ1.pdf
RFQ
LFA240F-36-J1Y
LFA240F-36-J1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 798 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-36-J1Y.pdf
RFQ
LFA240F-36-G
LFA240F-36-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V