LFA240F-24-HSNT
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA240F-24-HSNT.pdf2.LFA240F-24-HSNT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 566 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA240F-24-HSNT Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 566 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA240F-24-HSNT.pdf2.LFA240F-24-HSNT.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.31" W x 1.83" H (180.1mm x 84.1mm x 46.5mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA240F-24-HY
LFA240F-24-HY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 652 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-HY.pdf
RFQ
LFA240F-24-HS
LFA240F-24-HS
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 667 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-HS.pdf
RFQ
LFA240F-24-HSN
LFA240F-24-HSN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V