LFA240F-24-G
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA240F-24-G.pdf2.LFA240F-24-G.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 749 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA240F-24-G
Αριθμός εξαρτήματος LFA240F-24-G Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 749 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA240F-24-G.pdf2.LFA240F-24-G.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA240F-24-GT
LFA240F-24-GT
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 706 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-GT.pdf
RFQ
LFA240F-24-GJ1
LFA240F-24-GJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 762 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-GJ1.pdf
RFQ
LFA240F-24-CG
LFA240F-24-CG
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 757 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-CG.pdf
LFA240F-24-GR2
LFA240F-24-GR2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 642 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-GR2.pdf
LFA240F-24-H
LFA240F-24-H
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 675 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-H.pdf
LFA240F-24-CT
LFA240F-24-CT
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 580 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-CT.pdf
LFA240F-24-GR
LFA240F-24-GR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 632 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-GR.pdf
LFA240F-24-CJ1
LFA240F-24-CJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 772 pcs
Κατεβάστε: LFA240F-24-CJ1.pdf
LFA240F-24-GY
LFA240F-24-GY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V