LFA15F-24-CY
CoselCosel
LFA15F-24-CY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: LFA15F-24-CY.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA15F-24-CY
Αριθμός εξαρτήματος LFA15F-24-CY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2827 pcs Φύλλο δεδομένων LFA15F-24-CY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 3.44" L x 1.97" W x 0.87" H (87.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 81.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA15F-24-GJ1
LFA15F-24-GJ1
Κατασκευαστές: Cosel
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 3853 pcs
Κατεβάστε: LFA15F-24-GJ1.pdf
RFQ
LFA15F-24-S
LFA15F-24-S
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 3687 pcs
Κατεβάστε: LFA15F-24-S.pdf
RFQ
LFA15F-24-C
LFA15F-24-C
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V