LFA150F-48-SGR2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-48-SGR2.pdf2.LFA150F-48-SGR2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-48-SGR2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1103 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-48-SGR2.pdf2.LFA150F-48-SGR2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.2A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-48-SJ1Y
LFA150F-48-SJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 952 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-SJ1Y.pdf
RFQ
LFA150F-48-SN
LFA150F-48-SN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1299 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-SN.pdf
RFQ
LFA150F-48-SG
LFA150F-48-SG
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 909 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-SG.pdf
LFA150F-48-SGJ1
LFA150F-48-SGJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1016 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-SGJ1.pdf
LFA150F-48-SGR
LFA150F-48-SGR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V