LFA150F-48-J1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-48-J1.pdf2.LFA150F-48-J1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 967 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 967 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA150F-48-J1
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-48-J1 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 967 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-48-J1.pdf2.LFA150F-48-J1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.2A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-48-GR2Y
LFA150F-48-GR2Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 915 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-GR2Y.pdf
RFQ
LFA150F-48-J1Y
LFA150F-48-J1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1210 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-J1Y.pdf
RFQ
LFA150F-48-GJ1Y
LFA150F-48-GJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 1096 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-GJ1Y.pdf
LFA150F-48-J1R
LFA150F-48-J1R
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA150F-48-J1R.pdf
LFA150F-48-GR
LFA150F-48-GR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 950 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-GR.pdf
LFA150F-48-GR2
LFA150F-48-GR2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA150F-48-GR2.pdf
LFA150F-48-J1R2Y
LFA150F-48-J1R2Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA150F-48-J1R2Y.pdf
LFA150F-48-GRY
LFA150F-48-GRY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 907 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-GRY.pdf
LFA150F-48-GY
LFA150F-48-GY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA150F-48-GY.pdf
LFA150F-48-J1RY
LFA150F-48-J1RY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Κατεβάστε: LFA150F-48-J1RY.pdf
LFA150F-48-J1R2
LFA150F-48-J1R2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 969 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-J1R2.pdf
LFA150F-48-J1R2YD41
LFA150F-48-J1R2YD41
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V
Σε απόθεμα: 958 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-48-J1R2YD41.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών