LFA150F-3R3-SNCRY
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 3.3V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-3R3-SNCRY.pdf2.LFA150F-3R3-SNCRY.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 938 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-3R3-SNCRY Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 938 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-3R3-SNCRY.pdf2.LFA150F-3R3-SNCRY.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A