LFA150F-36-SR
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 36V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-36-SR.pdf2.LFA150F-36-SR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 951 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA150F-36-SR
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-36-SR Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 951 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-36-SR.pdf2.LFA150F-36-SR.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.2A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-36-Y
LFA150F-36-Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 1075 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-36-Y.pdf
RFQ
LFA150F-36-SNR
LFA150F-36-SNR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 1048 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-36-SNR.pdf
RFQ
LFA150F-36-SR2
LFA150F-36-SR2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 923 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-36-SR2.pdf
LFA150F-36-SNRY
LFA150F-36-SNRY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Κατεβάστε: LFA150F-36-SNRY.pdf
LFA150F-36-SR2Y
LFA150F-36-SR2Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Σε απόθεμα: 932 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-36-SR2Y.pdf
LFA150F-36-SNR2Y
LFA150F-36-SNR2Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Κατεβάστε: LFA150F-36-SNR2Y.pdf
LFA150F-36-SNY
LFA150F-36-SNY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V
Κατεβάστε: LFA150F-36-SNY.pdf
LFA150F-36-SRY
LFA150F-36-SRY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 36V