LFA150F-24-HSN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-24-HSN.pdf2.LFA150F-24-HSN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 906 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-24-HSN Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 906 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-24-HSN.pdf2.LFA150F-24-HSN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.3A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-24-HR2Y
LFA150F-24-HR2Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1069 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HR2Y.pdf
RFQ
LFA150F-24-HSNC
LFA150F-24-HSNC
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 801 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSNC.pdf
RFQ
LFA150F-24-HS
LFA150F-24-HS
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1014 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HS.pdf
LFA150F-24-HSJ1
LFA150F-24-HSJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 836 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSJ1.pdf
LFA150F-24-HSNR2
LFA150F-24-HSNR2
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 952 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSNR2.pdf
LFA150F-24-HSNR
LFA150F-24-HSNR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 944 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSNR.pdf
LFA150F-24-HSG
LFA150F-24-HSG
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSG.pdf
LFA150F-24-HSNG
LFA150F-24-HSNG
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 981 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSNG.pdf
LFA150F-24-HSNY
LFA150F-24-HSNY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 997 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSNY.pdf
LFA150F-24-HRY
LFA150F-24-HRY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 954 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HRY.pdf
LFA150F-24-HSC
LFA150F-24-HSC
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 948 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSC.pdf
LFA150F-24-HSNJ1
LFA150F-24-HSNJ1
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 859 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-HSNJ1.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών