LFA150F-24-GR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-24-GR.pdf2.LFA150F-24-GR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA150F-24-GR
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-24-GR Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1061 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-24-GR.pdf2.LFA150F-24-GR.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 87.5%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.3A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-24-GRY
LFA150F-24-GRY
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 936 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-GRY.pdf
RFQ
LFA150F-24-GJ1Y
LFA150F-24-GJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V
Σε απόθεμα: 1018 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-24-GJ1Y.pdf
RFQ
LFA150F-24-G
LFA150F-24-G
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V