LFA150F-15-SNCR2
CoselCosel
Cosel
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 15V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-15-SNCR2.pdf2.LFA150F-15-SNCR2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 958 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-15-SNCR2 Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 958 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-15-SNCR2.pdf2.LFA150F-15-SNCR2.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 86.5%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-15-SNC
LFA150F-15-SNC
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 935 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-15-SNC.pdf
RFQ
LFA150F-15-SNGR
LFA150F-15-SNGR
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V
Σε απόθεμα: 836 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-15-SNGR.pdf
RFQ
LFA150F-15-SN
LFA150F-15-SN
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V