LFA150F-12-Y
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-12-Y.pdf2.LFA150F-12-Y.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA150F-12-Y
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-12-Y Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1279 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-12-Y.pdf2.LFA150F-12-Y.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Αλλα ονόματα 1776-3171
LFA150F-12-Y-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A εγκρίσεις CE, cURus, TUV