LFA150F-12-G
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cosel
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.LFA150F-12-G.pdf2.LFA150F-12-G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LFA150F-12-G
Αριθμός εξαρτήματος LFA150F-12-G Κατασκευαστής Cosel
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1245 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LFA150F-12-G.pdf2.LFA150F-12-G.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Σειρά LF Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A
εγκρίσεις CE, cURus, TUV εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LFA150F-12-GJ1R
LFA150F-12-GJ1R
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V
Σε απόθεμα: 1092 pcs
Κατεβάστε: LFA150F-12-GJ1R.pdf
RFQ
LFA150F-12-GJ1Y
LFA150F-12-GJ1Y
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V